جایگاه قائدی و نوراللهی در تیم الاهلی به خطر می‌افتد؟

فدراسیون فوتبال امارات که این روزها به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی است، اگر مهدی علی سرمربی شباب الاهلی را برای این مسوولیت انتخاب کند، ممکن است جایگاه مهدی قائدی و احمد نوراللهی که توسط وی جذب الاهلی شده‌اند به خطر بیفتد.
متن خبر

به گزارش کیوسک امارات (جامع‌ترین مجموعه رسانه‌ای فارسی زبانان امارات)، شبکه «دبی اسپورت» خبر داد فدراسیون فوتبال امارات این روزها به دنبال جانشینی مناسب برای مارویک روی نیمکت تیم ملی فوتبال این کشور است.

دو گزینه اصلی برای هدایت امارات در ادامه مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 مهدی علی سرمربی شباب الاهلی و العنبری سرمربی سابق شارجه است.

اما درباره العنبری این موضوع تکذیب شد و فدراسیون با او مذاکره ای تا الان انجام نداده است. تنها گزینه روی میز مهدی علی سرمربی شباب الاهلی است که پیش از نیز سابقه نشستن روی نیمکت تیم ملی امارات را داشته است.

امارات یکی از رقبای ایران در انتخابی جام جهانی 2022 قطر است. امارات اکنون با کسب 5 امتیاز در رده سوم جدول گروهی قرار دارد. شاگردان اسکوچیچ هم با 16 امتیاز صدرنشین گروه هستند.

مهدی علی سرمربی شباب الاهلی در تابستان گذشته مهدی قائدی و احمد نوراللهی را به ترتیب از استقلال و پرسپولیس جذب کرد تا بنیه تیمش را تقویت کند. در صورت رفتن علی از شباب الاهلی و آمدن سرمربی جدید جایگاه این دو بازیکن ایرانی در ترکیب تیم به خطر خواهد افتاد.

انتهای پیام

کد خبر: 8891

https://uaekiosk.com/node/8891

میانگین: 5 (1 رای دادن)

افزودن دیدگاه جدید