فرودگاه بین المللی دبی، بهترین فرودگاه جهان

تعداد کل صندلی‌های برنامه‌ریزی‌شده در پرواز‌های بین‌المللی از طریق فرودگاه بین‌المللی دبی، در طول نوامبر ۲۰۲۲، حدود ۴.۲۳ میلیون صندلی برنامه‌ریزی شده بوده است و «دبی بین المللی» اولین جایگاه خود را به عنوان بزرگترین فرودگاه بین المللی از نظر ظرفیت صندلی‌های برنامه ریزی شده حفظ می‌کند.
متن خبر

به گزارش کیوسک امارات به نقل از الامارات الیوم، داده‌های منتشر شده توسط OAG International، ارائه‌دهنده داده‌های فرودگاه و خطوط هوایی، نشان می‌دهد که تعداد کل صندلی‌های برنامه‌ریزی‌شده در پرواز‌های بین‌المللی از طریق فرودگاه بین‌المللی دبی، در طول نوامبر ۲۰۲۲، حدود ۴.۲۳ میلیون صندلی برنامه‌ریزی شده بوده است.

بنابراین، "دبی بین المللی" اولین جایگاه خود را به عنوان بزرگترین فرودگاه بین المللی از نظر ظرفیت صندلی‌های برنامه ریزی شده حفظ می‌کند.

بر اساس داده‌های دریافتی «امارات تودی»، فرودگاه بین‌المللی دبی در ماه‌های اخیر به ثبت نرخ رشد قوی ادامه داده است. این فرودگاه در نوامبر امسال نسبت به اکتبر گذشته رشدی ۲.۷ درصدی در ظرفیت صندلی داشته است.

داده‌ها نشان می‌دهد که فرودگاه بین‌المللی دبی در ماه نوامبر با اختلاف حدود ۸۴۰ هزار صندلی در مقایسه با فرودگاه «لندن هیترو» که بیش از ۳.۳۹ میلیون صندلی ثبت کرده و سپس فرودگاه پاریس با حدود ۲.۶ میلیون صندلی، جایگاه اول خود را حفظ کرده است.

انتهای پیام

کد خبر: 9137

https://uaekiosk.com/node/9137

میانگین: 5 (1 رای دادن)

افزودن دیدگاه جدید