افت ۶۰۰ هزار یورویی ارزش مهدی قائدی طی حضور در لیگ امارات

سایت ترانسفر مارکت که ارزش مهدی قائدی در آخرین روزهای حضورش در استقلال را ۱.۸ میلیون یورو اعلام کرده بود، این روزها که او در باشگاه الاهلی امارات توپ می‌زند ارزشش را ۱.۲ میلیون یورویی دانسته است؛ یعنی قایدی در طول دوران حضورش در لیگ فوتبال امارات ۶۰۰ هزار یورو افت قیمت پیدا کرده است.
متن خبر

به گزارش کیوسک امارات (جامع‌ترین مجموعه رسانه‌ای فارسی زبانان امارات)، مهدی قائدی در زمان حضورش در استقلال ارزشمندترین بازیکن این تیم محسوب می شد و سایت ترانسفر مارکت ارزش این بازیکن را در آخرین روزهایی که در استقلال حضور داشت یک میلیون و ۸۰۰ هزار یورو اعلام کرده بود.

حالا اما ترانسفر مارکت ارزش قایدی را ۱.۲ میلیون یورو دانسته است. این مساله یعنی قایدی ۶۰۰ هزار یورو، چیزی معادل ۲۰ میلیارد تومان افت قیمت پیدا کرده.

بسیاری از کارشناسان فوتبال ایران معتقد بودند حضور قائدی در فوتبال امارات نمی تواند برای او پیشرفتی را حاصل کند و مهاجم سابق استقلال باید راهی اروپا می شد.

باید منتظر ماند و در ادامه دید قائدی به حضورش در لیگ امارات ادامه خواهد داد یا تصمیم بهتری برای آینده خود می گیرد. هرچند گفته می شود او این روزها از زندگی در امارات بسیار راضی است و بعد است به این زودی ها از لیگ این کشور دل بکند.

کد خبر: 8917

https://uaekiosk.com/node/8917

میانگین: 5 (1 رای دادن)

دیدگاه‌ها

(بدون موضوع)
والله با این آفتی که کرده، بعید می‌دونم استقلال فصل بعد جایی براش داشته باشه.

افزودن دیدگاه جدید